אודותינו

חברת עורכי הדין נעמי לנדאו ושות' היא מן המשרדים המובילים בישראל במשפט העבודה והביטחון הסוציאלי. החברה הוקמה מתוך חזון של צדק חברתי, הוגנות ביחסי העבודה ושמירה על כבודם של עובדים ומעסיקים.

רוח השליחות המכתיבה את ערכי המשרד, חותרת לאיזון יחסי הכוחות בין ציבור העובדים ובעלי העסקים, בהבנה שחיזוק זכויותיהם של עובדים מתמרץ את פריון העבודה ומאיץ את ביסוסם של יחסי אמון הדדיים.

החברה מונה כיום חמישה עורכי דין עתירי ידע וניסיון, המעניקים את שירותי המשרד במקצועיות ובהתאמה מרבית למגוון גדול של לקוחות. דגש מיוחד מושם על זמינות גבוהה והקשבה מעמיקה לכל לקוח וצרכיו האישיים.

בין שרותי המשרד המוצעים: ייעוץ משפטי שוטף בניהול מערכת יחסי העבודה במגזר הפרטי והציבורי, ליווי ארגוני עובדים בניהול משאים ומתנים לחתימת הסכמים קיבוציים, עריכת חוזי עבודה והסכמי פרישה, ייצוג בשימועים לפני פיטורים, צמצום ומניעת התעמרויות בעבודה, טיפול באי הישנות, ייצוג בבתי הדין המשמעתיים וניהול הליכים משפטיים בכל ערכאות בתי המשפט. המשרד מלווה גופים מוסדיים ומלכ"רים בהתנהלותם השוטפת בהתקשרויות ובהתנהלות מול הרגולטורים הרלוונטיים.

החברה נוסדה בשנת 1997 על ידי עורכת הדין נעמי לנדאו, שניהלה בעברה את מחלקת יחסי העבודה בפרקליטות מחוז תל-אביב ושימשה כיועצת המשפטית של האגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות העובדים הכללית. בין שלל עיסוקיה ניתן למנות את תרומתה למחקר ולהוראה בתחום דיני העבודה, את עמידתה בראשות מספר איגודים וועדות מקצועיות ואת פעילותה במסגרת מוסדות יוקרתיים רבים, בארץ ובחו”ל וכיום משמשת כסגנית נשיאת הפדרציה הבין לאומית לנשים בעלות קרירה משפטית.

שיתוף הכוחות, בצירוף שנות הניסיון הרבות במשפט העבודה, בשאיפה לקדם יחסי עבודה הוגנים באמצעות מחקר בינלאומי, לובי פוליטי, קידום פסיקה ומאבק עיקש בהתעמרויות במקומות עבודה, בגילנות (אפליה על רקע של גיל) תעסוקתית ובהתנכלויות למתארגנים החדשים.

התעודות שלנו

certificates-image certificates-image